LV RU EN


CoupleBizness, kas plāno panākumus!

         Life Energy darbojas skaistumkopšanas, atjaunināšanas un veselības jomā. Mēs piedāvājam atjauninošu kosmētisko līdzekļu kompleksu (kompaktus kosmetoloģiskos aparātus kopā ar pirmšķirīgu kosmētiku no Japānas), ko var izmantot gan mājās, gan skaistumkopšanas salonos.

      Ar Life Energy jūs iegūstat atjauninātu un starojošu ādu. Life Energy koncepcija ir – apvienot senas receptes ar novatoriskām tehnoloģijām. Mūsu partneris ir Japānas uzņēmums “Yokota Lab”, kas skaistumkopšanas nozarē darbojas jau 20 gadus.

        Life Energy jebkuram liks minēt, kāds ir jūsu patiesais vecums. Pārbaudītas tehnoloģijas savienojumā ar īpaši piemeklētiem kosmetoloģiskajiem aparātiem un atjauninošiem līdzekļiem ļauj iegūt maksimāli iedarbīgu rezultātu. Vēlamais procedūru biežums – 2–3 reizes nedēļā pa piecām minūtēm. Ar kosmetoloģisko aparātu palīdzību visas Life Energy līdzekļu barojošās un mitrinošās sastāvdaļas iekļūst dziļajos ādas slāņos – dermā, tā desmitkārt pastiprinot procedūras atjauninošo efektu.

        Life Energy – tā ir arī mazā biznesa iespēja. Skaistumkopšanas speciālistiem ir iespēja uzlabot sava darba kvalitāti un paplašināt savu pakalpojumu klāstu.

        Life Energy – tas ir uzņēmums, kas piedāvā ekoloģisku atjauninošu tehnoloģiju:

– Želeju un krēmu organiskās sastāvdaļas – Japānā radīti sastāvi

– Tikai dabiskas izcelsmes emulgatori un konservanti

– Aparātu izstrādē izmantotas visjaunākās tehnoloģijas

– Minimāls kosmētiskā līdzekļa patēriņš – ar vienu ādai ap acīm paredzētā krēma bundžiņu pietiek veselam gadam!

Kosmētiskie līdzekļi nesatur: parabēnus, ķīmiskos aromatizētājus, mākslīgās krāsvielas, minerāleļļas, hidroksīdskābes.

SIA Life Energy ir reģistrēta Uzņēmumu Reģistrā ar numuru 40103308895.